Mobilní blog

PR články o všem možném

Powerbank

Mobilním telefonem dnes již disponuje snad každý člověk, včetně dětí od školního věku. Zrovna tak jsou stále rozšířenější tablety, MP3 přehrávače, fotoaparáty, videokamery a další moderní výrobky.

Společným znakem všech těchto produktů je baterie, která je zdrojem nezbytným k jejich provozu. Jelikož se baterie musí pravidelně dobíjet, může to být někdy problém. Obzvláště v místech, kde není zaveden elektrický proud. Pokud se vydáme na dovolenou do zahraničí, nebo na horskou tůru, mnohdy nemáme možnost použít svou nabíječku, která je závislá na elektrickém proudu. V takových okamžicích bychom uvítali nějaký zdroj, ze kterého by šlo jednoduše mobilní telefon či další spotřebiče dobít.

Mnohé z vás možná překvapí, že taková jedinečná možnost již existuje. Je jí externí baterie Powerbank, což je přístroj malých rozměrů, který se vejde do jakékoliv kapsy. Doma si ho nabijete, a na jedno nabití pak můžete mobilní telefon venku či na cestách dobít až čtyřikrát. O úplném nabití powerbanku vás informuje červená dioda, která po nabití zhasne. Mimo domov či ubytovací zařízení si jednoduše mobil připojíte k powerbanku třeba v ruksaku na zádech a pokračujete ve zdolávání dalších kilometrů s jistotou, že vám váš telefon přestane sloužit kvůli vybití.

Cena kolem 700 Kč je přijatelná vzhledem ke kvalitám, jimiž Powerbank vyniká. Jednak je to nízká hmotnost cca 150 g, rozměry 96x44x24 mm a kapacita 5600 mAh. Jedno balení obsahuje vlastní powerbank a micro USB kabel, který se zapojí do nabíjeného přístroje. Použít však můžete i vlastní kabel, pokud je kompatibilní se sběrnicí USB.

Tato externí baterie je kompatibilní jak s chytrými telefony, tak s tablety, MP3 přehrávači, chytrými hodinkami, digitálními fotoaparáty a kamerami, ale také s GPS navigacemi. Tedy se všemi přístroji, které můžete používat i venku, na dovolené či při jakémkoliv pobytu v přírodě, a pro jejichž dobití jste dosud potřebovali elektrickou síť. Této starosti vás powerbank zbaví, neboť dokáže skvěle nahradit elektrický proud.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>