Mobilní blog

PR články o všem možném

Mobilní energie na cesty

Baterie v mobilních telefonech se dnes rychle vybíjí i přesto, že je jejich technologie značně vylepšená. Je to dáno častějším používáním mobilu, ať jste doma nebo venku, palec nenecháte na pokoji a píšete zprávy do chatu na sociálních sítí nebo někomu odpovídáte na sms, či telefonujete.

Navíc spoustu nadupaných mobilů zvládne podobné věci jako počítač, což právě bere hodně energie i z jeho baterie, např. přehrávání hudby, videa a filmu.

Dnes je na mobilním telefonu připojení k internetu přes wifi zcela běžnou součástí, což ovšem telefonu krade spoustu baterie.

Pokud tedy nabíjíte telefon každý den nebo obden, jistě se vám stane, že nemáte vždy při ruce vaší nabíječku na mobil. Powerbank je univerzální externí baterie, která se vejde do kapsy a na jedno použití je schopná přístroj dobít až 4x. Doma si tedy tento zdroj dobijete a potom ho využijete na cesty.

K samotnému nabití externí baterie slouží elektrická zásuvka. Je to nenáročný způsob, jak si tento zdroj nabít třeba jen jedenkrát za týdenní dovolenou (záleží, jak moc budete telefon používat). Navíc je extra výhodné, že s tímhle malým vynálezem, nabijete i tablet, videokameru či MP3 přehrávač. Když jste milovníky hudby a neobejdete se bez ní ani na cestách, vaše MP3 bude hrát podstatně delší dobu, když jí můžete kdykoliv dobít.

Člověk tak s sebou nemusí mít několikero nabíječek, ale postačí mu kompatibilní systém. Na micro USB kabel dnes pasuje již řada produktů. Výbornou vlastností powerbank je drobná velikost a snadná manipulace i přemístitelnost, klidně v kapse.

Je tedy jedno, jestli jedete na víkend na vlastní chatu nebo do wellness lázní, tenhle šikovný pomocník s vámi bude vždy po boku a vždy připraven. Powerbank je novinka, která je oblíbená řadou uživatelů díky skladnosti (miniaturní rozměr). Je to pro mobilní telefony úschovna energie, která lze využít okamžitě, ať jste kdekoliv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>