Mobilní blog

PR články o všem možném

Fenomén dnešní doby Facebook

Facebook je sociální, která byla spuštěna v únoru 2004. Facebook má přes 900 milionů aktivních uživatelů, více než polovina z nich používá Facebook na mobilním zařízení. Pro užívání Facebooku je nutná registrace, po které je možno vytvořit osobní profil, přidat další uživatele jako přátele a výměna zpráv, včetně automatického upozorňování, když se o vás někdo zmíní nebo okomentuje váš příspěvek. Kromě toho mohou uživatelé vytvářet zájmové skupiny a to pracovní, studentské, ale i fanouškovské, případně kategorizovat své přátele do seznamů, jako jsou “lidé v práci” nebo “blízcí přátelé”.

Název Facebook vychází z hovorové názvu pro danou knihu studentů na začátku akademického roku na univerzitách ve Spojených státech, která pomáhá studentům poznat jeden druhého. Facebook je dostupný pro všechny uživatele, kteří dosáhli nejméně 13 let, toto je jediná podmínka pro to, aby se stali registrovanými uživateli Facebooku.

Facebook je multimediální sociální síť propojující internet skrz na skrz. Nalezneme zde mnoho videí, her, aplikací, na které bychom normálně třeba ani nenarazili. Facebook je nejpopulárnější sociální sítí součastnosti, mnoho lidí se na ní stalo zavislými a život bez Facebooku by si nedovedlo představit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>