Mobilní blog

PR články o všem možném

Facebook: Očekávejte tyto tři novinky!

Nejpopulárnější sociální síť opět chystá změny. Mark Zuckerberg se svým týmem se tentokrát zaměřili na možnost nakupování prostřednictvím stránky a přidali tři funkce, kterými vyjdou vstříc zejména inzerujícím firmám.

Facebook se rozhodl zaměřit na inzerenty z prostého důvodu, společnosti totiž přinášejí nejvíce peněz. Chce proto zlepšit propagaci výrobků i jejich samotný prodej. Kromě tlačítka Like (Líbí se mi) přibude nové Want (Chci). Klik na něj vás přesměruje do různých elektronických obchodů, přes které si objednáte požadované zboží.

Sociální síť podle portálu také připravuje funkci Collections (Sbírky), které budou mít podobu elektronických katalogů s produkty.

Zuckerberg a spol. dokonce podle medializovaných informací plánuje spustit aplikaci Gifts (Dárky), přes kterou si budou moci uživatelé objednat, zaplatit a odeslat dárek své rodině a přátelům. Půjde o reálné dary, které jim kurýr donese a předá do vlastních rukou.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>